Leden 2014

Natáčení se přesouvá na Miami

6. ledna 2014 v 10:18 | Twirl |  Novinky
Produkční tým filmu "Fifty Shades of Grey" se rozhodl natáčet scény tento týden v Miami na Floridě. Toto rozhodnutí padlo kvůli špatnému počasí ve Vancouveru, uvedl zástupce produkční společnosti Efe.

Hvězdy Jamie Dornan a Dakota Johnson stráví dva týdny na Miami, kde budou natáčet hlavně v centru města South Florida. ,,Downtown Miami panorama vypadá hodně podobně jako centrum ve Vancouveru," řekl zástupce společnosti.

Objevila se také informace, že v dalším čase se natáčení přesune i na Tenerife, což je jeden z Kanárských ostrovů a herci se také podívají do Španělska.

Wow, já jen doufám, že se budou objevovat fotografie!! :-) Včera skončila pauza pro herce a tak už je určitě natáčení v plném proudu :-)
Ermenegildo Zegna Couture Spring Summer 2014

6. ledna 2014 v 10:07 | Twirl |  JD - Photos
Jak možná víte, tak Jamie se převážně věnuje modelingu a tak tu mám pár nových fotek z roku 2013, které předvádějí novou kolekci na rok 2014. Zajímavě fotky :-)

image host image host image host image host image hostDakota s rodinou v Aspenu (28.12.)

2. ledna 2014 v 11:40 | Twirl |  DJ - Photos
Dále tu mám další fotky Dakoty, tentokrát byla zastižena s rodinou a přáteli v Aspenu :-) Jen tak pro zajímavost, je Dakota dcerou Melanie Griffith, kterou můžete znát například z filmu Lolita, Léto v Albamě atd... :-)

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image hostDakota na nákupech (27.12.)

2. ledna 2014 v 11:18 | Twirl |  DJ - Photos
Čas válení, koukání na TV, spaní a radovánek skončil a jsou tu opět povinnosti :-D Nevím jak koho vás ale mě čeká teď v lednu zkouškové, tak učení, učení a učení :-/ Ale když budu doma, tak si určitě najdu čas na blog a tak doufám, že se budou objevovat novinky :-) Pár sem jich zameškala a tak to jdu doplnit. Jako první se můžete podívat na candid fotky Dakoty, kdy ji zachytili při nákupech :-)

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host