Únor 2015

Rachel Skarsten - Elton John AIDS Foundation (22.2.)

28. února 2015 v 17:17 | Twirl |  Ostatní
Ještě jsem našla jedny fotky jedné herečky z FSOG. Přiznám se, že jsem si ji musela nejprve vygooglit, protožě mě hned nedocvaklo kdo to je, pomalu jsem ji bez toho blonďatého drdolu nepoznala :D Ve filmu si zahrála sekretářku Andreu a myslím, že bysme ji mohli vidět i v dalších dílech :)) Jinak se seznamte s Rachel Skarsten :) 22. února se zúčastnila akce Elton John AIDS Foundation 23rd Annual Academy Awards. Moc jí to slušelo a měla krásné šaty ♥

image host image host image host image hostVictor - Rozhovor pro The New Potato (2015)

28. února 2015 v 17:02 | Twirl |  Rozhovory
A u Victora ještě na chviličku zůstaneme :) Přeložila jsem pro vás rozhovor, který poskytl právě pro The New Potato :)

Tento den jsme strávili s Victorem Rasukem, který hraje ve filmu Josého Rodrigueze, kluka, který je velmi dobrým kamarádem Anastasie. Povyprávěl nám nejen o Jamiem Dornanovi ale také červené místnosti a další.

Od začátku až do konce, jak by vypadal tvůj ideální den plný jídla?
V: ,,Začal bych s krabími koláčky s avokádem a sklenicí pomerančové šťávy. Nikdy nezačnu svůj den bez pomerančové šťávy. K obědu bych si dal něco z Chalk Point kuchyně a k večeři bych si dal rýži s fazolemi a restované kuře."

Největší překvapení během natáčení filmu FSOG?
V: ,,Největším překvapením pro mě bylo to, jak byli všichni mimo natáčení tak odhodlaní, protože se točil film, který je v podstatě stejný jako kniha."

Hrajete nejlepšího kamaráda Any, který měl k ní vždy nějaké city. Ztotožňujete se s touto rolí?
V: ,,Ano. V tomto ohledu se s Josém může ztotžňovat skoro každý. Všichni jsme měli někdy zlomené srdce a proto bylo pro mě snadné zahrát tuto roli."

Nějaká zajímavost, kterou o natáčení nevíme?
V: ,,Dakota Johnson neviděla červenou místnost až do dne prvního natáčení v této místnosti."

Něco, na co nikdy nezapomenete během natáčení?
V: ,,Jo, to bylo když mi Jamie Dornan málem při natáčení zlomil ruku. Byla to ta scéna kdy jsme točili venku před barem. Má opravdu sílu!"

Máte nějaké plány na Valentýna?
V: ,,Ano, zajdu si na FSOG, pokud seženu lístek!"

Jaké jsou vaše představy o prvním ideálním rande?
V: ,,Asi typické pro chlapa. Vezmu dívku na večeři ale nejlepší by bylo kdyby uvařila ona večeři, nejlépe o třech chodech, pak je to teprve ideální první rande."

Do jakých restaurací chodíte?
V: ,,V NY Chalk Point Kitchen, v LA Fig & Olive, v Paříži L'ami Louis."

Victor pro The New Potato (2015)

28. února 2015 v 16:50 | Twirl |  Victor Rasuk - Update
Objevil se nový photoshoot Victora z roku 2015, který nafotil fotograf Danielle Kosann pro The New Potato :) Celkem mám pro vás 6 moc hezkých fotografií. Sluší mu to :)

image host image host image host


Jennifer Morrison o Jamiem

28. února 2015 v 12:09 | Twirl |  JD - Novinky
Herečku Jennifer Morrison můžete znát například ze seriálu Dr. House. Co je ale teď pro nás důležitější je fakt, že společně s Jamiem hrála v seriálu Once Upon a Time :) Koukali jste na seriál nebo koukáte? Já se přiznám, že jsem na seriál koukala ale nedokoukala a ani nevím jestli v poslední době začnu zase koukat, protože mám jiné rozkoukané seriály a i tak jsem ve skluzu a nestíhám se na všechny dívat. Jamieho si tam pamatuju jako lovce/šerifa a že po několika dílech myslím zemřel. No a Jennifer dostala na twiteru otázku, jestli už viděla film FSOG :) Její odpoveď si můžete přečíst níže :)

,,Ano viděla. Jsem opravdu šťastná za @JamieDornan. Je jeden z mých nejoblíbenějších lidí. Je skvělé vidět ho zářit! #askjennifer #OneUponATime"

Jennifer není jediná, kdo o Jamiem říká, že je tak skvělý. Například podobně o něm mluvila i Lily Aldrige. Musí mít určitě skvělou osobnost, když ho mají všichni takhle rádi ♥

Jamie & Jim: 'Fight on for Annie'

28. února 2015 v 9:45 | Twirl |  JD - Novinky
Boj za Annie byl zřízen na památku Anny O'Neill, která prohrála bitvu s rakovinou slinivky 30. ledna roku 2014 ve věku 54 let. Byla milovanou manželkou Toma a maminkou tří dětí, Sineád, Fergala a Grainne.

Byla ji diagnostikovaná rakovina slinivky břišní, která je neoperovatelná a to v červnu roku 2013. Lékaři odhadovali 4 a 6 měsíců života. Annie s rakovinou bojovala sedm měsíců a její boj byl velmi pozitivní. Bohužel rakovina byla příliš agresivní, byla ve čtvrtém stádiu, což znamená, že se rakovina rozšířila do jater a plic.

Tento fond byl vytvořen na počest a pamatáku nejen ženy a maminky ale také skvělé kamarádky. Byla starostlivá a vždy upřednostňovala potřeby jiných před těmi svými. Tento fond je proto, aby zabránil dalším rodinám prožívat tuto hroznou nemoc se svými blízkými. Chce dát lidem naději a zbavit je strachu.

Jamie s tatínkem Jimem tento fond podporují, dokonce se vyfotili i s náramky této nadace. Myslím, že je to pro ně velmi osobní téma, protože Jamieho maminka zemřela ve věku 50 let právě na rakovinu slinivky břišní. Ví, čím si rodiny prochází a je skvělé, že aspoň tímto způsobem mohou podpořit :) V celém článku se můžete podívat na fotku ve větším :)
+ se objevil ještě jeden twitter od nadace Fight on for Annie :)
,,Obrovské poděkování talentovanému #JamieDoran za podporu Fight on for Annie tím, že nosí svůj #FOFA náramek. #MrGrey"


Dakota na natáčení SNL (27.2.)

28. února 2015 v 9:29 | Twirl |  DJ - Photos
Nové fotky ze včera, kdy si Dakota užívala na natáčení SNL :) Vypadá to že tančili :D No, dnes se už pořad vysílá takže brzy uvidíme celá videa :) Moc se mi líbí ten šedivý kabátek ♥

image host image host image host image host image host


Magazíny (2015) #06

28. února 2015 v 9:23 | Twirl |  Magazine Scans

Dala jsem dohromady opět scany z několika časopisů :))

image host image host image host image host image hostUSA Today (2015) #3

28. února 2015 v 9:10 | Twirl |  Společné fotky
Dobré ráno :)) Konečně víkend! Po dnešním týdnu jsem nějaká vyšťavená, takže se těším na pořádný relax :D Mám pro vás dneska několik novinek a přeložím asi i nějaký článek :) Jako první se můžete podívat na 4 nové MQ fotky Dakoty a Jamieho pro USA Today. Jsou spolu prostě skvělý ♥

image hostJamie na obědě (2015)

27. února 2015 v 16:44 | Twirl |  JD - Photos
Na twitteru jsem našla novou fotku z Londýna, kdy byl Jamie s kamarádem a se svou malou dcerkou na obědě :) Škoda, že nemáme víc fotek. Dulcie je takový malý blonďatý andílek ♥

image hostRita Ora - Brit Awards (25.2.)

27. února 2015 v 16:04 | Twirl |  Rita Ora - Update

Rita Ora se před dvěma dny objevila na předávání cen Brit Awards, které se konalo v Londýně :) Uložila jsem pro vás pár fotek z červeného koberce, kde jí to opravdu moc slušelo ♥ Dokonce byla nominována s písní 'I Will Never Let You Down' v kategorii Best British Video. Jenom jsem chtěla říct, že i když je Rita součástí filmu FSOG, tak o ni nebudu přidávat všechny novinky, protože jich má opravdu hodně a za chvilku by se změnil blog o FSOG na blog o Ritě :D Takže spíš budu přidávat jen fotky z akcí, popřípadně nějaké nové photoshooty a zajímavé články a novinky..doufám, že to chápete :))

image host image host image host image host image host


Dakota odchází z hotelu (26.2.)

27. února 2015 v 15:54 | Twirl |  DJ - Photos

Uložila jsem pro vás ještě několik HQ fotek, kdy Dakota včera odcházela ze svého hotelu v New Yorku a chystala se na další natáčení SNL. Můžete si všimnout, že se fotila s fanynkami a na fotky s nimi se můžete podívat ZDE. Slušelo jí to ♥

image host image host image host image host image host


SNL Opening (2015) Video #2

27. února 2015 v 15:46 | Twirl |  DJ - Videa
Jak jsem ráno psala, tak teď tu mám pro vás další uvitací video ze SNL, tentokrát s větší skupinou :)) Hrozně se mi líbí jak se tam začně svlékat a ten chlapík jí říká, jako co to dělá a ona, že se nemá svlékat? To je divné :D Je úplně skvělá ♥ Už se nemůžu dočkat videií z pořadu :D ♥
Dakota s fanoušky #02

27. února 2015 v 9:08 | Twirl |  DJ - Photos
Dakota včera odcházela ze svého hotelu v New Yorku a při té příležitosti se vyfotila se dvěma fanynkami :)

image host image host image host image hostDakota - Saturday Night Live (2015) #3

27. února 2015 v 9:07 | Twirl |  DJ - Photos
Také se objevily dvě nové fotky ze SNL :) Během dneška přidám i nové video a v neděli nebo po neděli se můžeme těšit na videa z pořadu a doufám že i na fotky a nebo nějaký pěkný photoshoot, protože vím, že ho celebrity pro SNL také fotí, tak se necháme překvapit ♥

image host image hostEloise & Victor - Vanity Fair Oscar Party (22.2.)

27. února 2015 v 9:04 | Twirl |  Společné fotky
Dobré ráno :) Dnes se objevilo opět pár novinek :) Nezačnu ale Dakotou nebo Jamiem ale objevila se jedna moc pěkná fotka Eloise a Victora z Vanity Fair Oscar Party, která se konala v neděli. Ani nevím, že Eloise byla na té párty, víc fotek se totiž bohužel neukázalo ale aspoň že máme tuhle fotku :) Je skvělé že jsou přáteli :)

image host